Dlaczego mam wybrać Państwa firmę do powierzenia transportu?

Zajmujemy się transportem od 1999 roku. Każdego klienta traktujemy rzetelnie, solidnie i uczciwie. Powierzony nam ładunek jest odpowiednio zabezpieczony, oraz dodatkowo ubezpieczony na czas transportu. Dostawy są realizowane w wyznaczonych przez klienta terminach, bez opóźnień z punktu załadunku do punktu rozładunku.

Posiadają Państwo przykładowy cennik usług?

Nie. Zarówno do każdego klienta jak i transportu podchodzimy indywidualnie. Ceny są ustalane na podstawie rodzaju ładunku, środka transportu oraz terminu realizacji. Każda stawka zawiera w sobie opłaty drogowe, autostrady, promy, itp.

Czy firma posiada odpowiednie uprawnienia i certyfikaty?

Oczywiście. Posiadamy certyfikat GMP+ B4, HACCP , nadany numer weterynaryjny a także pozwolenie na przewóz odpadów, zarówno krajowe jak i zagraniczne.

Wyłącznie transport krajowy czy także zagraniczny?

Nasza działalność obejmuje transport na terenie całej Europy.

Czy posiadają Państwo system monitoringu pojazdów?

Tak. Nasze pojazdy posiadają monitoring GPS, dzięki czemu jesteśmy w stanie informować klienta na bieżąco, w którym miejscu znajduje się powierzony ładunek. Niestety, na chwilę obecną wgląd do tego systemu posiadają logistycy.

Czy zajmują się Państwo transportem ponadgabarytowym?

Tak, posiadamy odpowiednią platformę do transportowania maszyn budowlanych, urządzeń przemysłowych oraz wszelkie zabezpieczenia wymagane do tego typu ładunków.